İletişime Geçin

Mindful Sailing "TAMAMLANDI"

YELKEN, MINDFULNESS VE DİJİTAL DETOKS KAMPI

2 günlüğüne fişi çekip, konforlu bir yelkenlide denizle, doğaya temas etmeye, zihninizi dijital dünyanın bombardımanından arındırmaya ve kendinizle bağlantı kurmaya ne dersiniz?

Anda olmak, hayal kurmak, sinir sisteminizde birikmiş tüm stresten arınıp, fabrika ayarlarınıza dönmek için eşsiz bir deneyime davetlisiniz.

Nörobilim Uzmanı Gülferi YILDIRIM ile Türkiye’de ilk kez “Unplug” yelkenlide konaklamalı dijital detoks programında bir yandan anda kalmayı mindfulness pratikleri ve meditasyonlarla deneyimleyecek, diğer yandan yelken yapmayı öğreneceğiz. Eğlence ve dostluk da hediyesi olacak.

Neler Yapacağız?

Cumartesi sabah 10.00 da Fenerbahçe Marina’dan Prens adalarına doğru yelken açıyoruz. Tüm gün yelken yaptıktan sonra şahane bir koya demir atıyoruz. Akşam yemeği için Burgaz Ada’da Kalpazankaya Restoranına gidiyoruz. Gece yelkenlimizde Heybeliada Çam Limanı’nda konakladıktan sonra, pazar günü Heybeliada üzerinde meditative etkinliklerimizi gerçekleştiriyoruz.

2 gün boyunca bir yandan kaptanımızdan temel yelkencilik eğitimi alırken, diğer yandan yapacağımız meditasyonlar ve mindfulness çalışmaları sonrası dinlenmiş, eğlenmiş ve arınmış olarak öğleden sonra Fenerbahçe Marina’da tekrar karaya iniyoruz.

Ücret: 6000TL

Katılım ücretine neler dahil, neler değil?

  • 1 gece-2 gün, 2 kişilik kamarada 1 kişi konaklama, seyir, bağlama, kaptan masrafları ve eğitimler dahildir. KDV hariçtir.
  • Cumartesi öğlen yemeği ve atıştırmalıklar, Pazar sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, soft içecekler, çay, kahve ikramları dahildir.
  • Cumartesi akşam yemeği katılımcılara aittir.