İletişime Geçin

BİREYSEL DANIŞMANLIK VE KOÇLUK

Gülferi Yıldırım ile

Günümüz dünyasında gerek iş gerek sosyal yaşamda başarılı ve mutlu olmak, sıra dışı seviyelerde zihinsel güç ve duygusal denge gerektiriyor. Hayatın üzerimizde yarattığı stresi, ilişkilerimizi yönetebilmek, endişe, kaygı, korkularla ile baş edebilmek, iş ve sosyal yaşam dengesini kurabilmek, hedeflerimiz ve hayallerimize ulaşmak sanki giderek zorlaşıyor. Çokluk içinde yokluk hissiyle yaşayabiliyor, zihinsel ve ruhsal sağlığımız bozulabiliyor.

Güzel haber ise yukarıda bahsettiğim her konunun öğrenilebilir, geliştirilebilir zihinsel bir beceri olması!

Kendi hayatımı iyileştirmek için uzun yıllar önce çıktığım yol beni önce spirituel, şamanik, metafizik çalışmaların yanı sıra, çeşitli enerji ve şifa çalışmalarına götürdü. Edindiğim deneyimlerin üzerine akademik ve bilimsel eğitimleri ekleyince  aslında hayatın kolaylıkla yaşanabilir bir mucize olduğunu ve aynı zamanda aradığım her şeyin beynimde, benim içimde olduğunu gördüm. Tüm bu deneyim ve eğitimlerden edindiğim uygulamaları nörobilim, pozitif psikoloji ve mindfulness ekseninde birleştirerek grup eğitimlerim veya bireysel danışmanlık seanslarıyla ihtiyacı olanlara aktarıyorum. 

Benimle bire bir çalışarak yaşamınızda zorlandığınız alanlarda fark yaratmaya hazırsanız, ben de yoldaşlık etmek için buradayım.

ÇALIŞMA ŞEKLİ

* Dünyanın her yerindeki danışanlarımla seansları ağırlıklı olarak online, yüz yüze seansları ise takvimimin uygunluğuna göre Ataşehir İstanbul'da ve Marmaris'de yapmaktayım.

TEK SEANSLIK DANIŞMANLIK: Ortalama 1,5 saatlik danışmanlığı aşağıdaki durumlarda öneriyorum.

  1. Önünüzdeki seçenekleri değerlendirmeniz gereken gündeminizde spesifik bir konu var ise.
  2. İyi performans göstermeniz gereken toplantı, etkinlik, görüşme, sınav veya geçirilecek bir ameliyat, operasyon gibi bir durum var ise, zihinsel ve duygusal olarak hazırlanmak için.
  3. Stres, endişe, kaygı, korku gibi yaşadığınız olumsuz duygusal durumlarda psikolojik danışmanlık için. İhtiyacınıza göre seans sayısını birlikte planlıyoruz.

KOÇLUK ve DANIŞMANLIK PAKETİ: 4+1 Seans

Değişim, dönüşüm bir süreç ve 4 haftalık kendinize vereceğiniz taahhüt, danışanın belli bir seviyede zihinsel, duygusal değişimi ve sorunlara farklı bakış açılarıyla çözüm bulabilmesi için önemli, beyin böyle çalışıyor. Duygu, düşünce, davranış ve seçimleriniz arasındaki ilişkilere dair geliştireceğiniz farkındalıkla hayatı daha kolay, duygusal olarak dengede ve tatminkar yaşamanızın önünü açacak.

Hayatınızda bütünsel bir iyilik haline ihtiyacınız var ise, yeni başlayan danışanlarıma, 4 seanslık paketle başlamayı öneriyorum. Hayat boyu kullanacağınız temel bilgi ve araçları da öğrenmiş oluyorsunuz.

Karşılıklı çalışmaya karar verirsek süreç şöyle işliyor.

  1. Seanslar Zoom üzerinden online olarak haftada 1 buluşmayla ilerliyor.
  2. Seans süresi  50-60 dakika sürüyor. İlk seans daha uzun olabiliyor.
  3. Seanslar arasında video/ses kayıtlarından oluşan sizin bireysel ihtiyacınıza göre meditasyon-mindfulness uygulamalarını ödev olarak verebiliyorum. Hem bilinçli hem bilinçdışı zihniniz üzerinde çalışıyoruz.
  4. 4 seans tamamlandıktan sonra ücretsiz değerlendirme seansı yapıyoruz. İhtiyaç halinde devam edip etmeme kararı veriyoruz. 

ÜCRET VE ÖDEME

Tek seans ücreti 850TL.

4+1 seanslık paket 3500TL.

Ödemeleri seans öncesinde rica ediyorum. Paket seanslarda ikinci seansdan sonra siz veya ben devam etmeme kararı verir isek gerçekleşmeyen seans ücretlerini iade ediyorum.

GÜLFERİ YILDIRIM KİMDİR?

İTÜ Elektronik Mühendisliği’nden mezun ve Yeditepe Üniversitesi’nden (MBA) İşletme Yüksek Lisansına sahip olan Gülferi Yıldırım, Üsküdar Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans programının ardından aynı üniversitede Nörobilim Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Geliştirdiği eğitim programı ile insanların mutluluk düzeylerinin sürdürülebilir olarak arttırılabileceğini ve beyin aktivitesinde yarattığı değişimi gösteren dünyanın ilk araştırmasını nörobilim tezi olarak yayınlanmıştır.

Kurumsal dünyada, 30 yıla yakın süredir kurumsal dönüşüm, organizasyonel yapılanma, pazarlama ve iletişim konularında danışmanlık ve liderlik yapmaktadır. Dünyagöz grubunun kurucularından olan Gülferi Yıldırım, 25 yıl aktif olarak grubun yönetim kurulunda yer almıştır. 2014 yılından bu yana İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Mutlu İnsan, Zihin Ruh Beden Festivali”nin kurucusudur.

Profesyonel ve kişisel gelişim yolculuğunda, Türkiye’den Güney Afrika’ya, ABD’den Peru’ya, Hindistan’dan İngiltere’ye ve Bali’ye pek çok eğitime katılmıştır. Bu eğitimlerden bazıları; Oxford, MIT, University of Massachusetts gibi dünyanın saygın üniversitelerinde aldığı eğitimlerken, bir kısmı şamanik, metafizik ve spirituel alanda şifa çalışmalarıdır. Aynı zamanda Türkiye’nin ICF onaylı ilk Nörokoçlarındandır.

Doğunun binlerce yıllık kadim bilgilerini, batı bilimi ışığında, hayat deneyimleriyle sentezleyerek oluşturduğu programlarla kişilerin içsel kaynaklarını güçlendirerek yaşam doyumlarını arttırmaktadır. Kurumsal eğitimlerde, çalışan bağlılığını ve liderlik becerilerini geliştirerek kurumların performans ve verimliliğine   katkı sağlamaktadır.

Bir erkek çocuk annesi olan Gülferi Yıldırım’ın başta yelken ve snow board olmak üzere doğa sporları, müzik, dans, seyahat ve yeni deneyimler vaz geçilmezidir.