İletişime Geçin

Meditasyon Derslerimiz Hoş Geldiniz 

Meditasyon nedir, Nasıl yapılır? Uygulamalı video.

İster meditasyona yeni başlıyor olun, ister deneyimiz olsun, bu videoda meditasyonun ne olduğu, ne fayda sağladığı ve nasıl yapıldığı ile ilgili temel bilgileri ve temel bir uygulamayı bulacaksınız.

Endişe ve Kaygıyı Yönet

Meditasyon zihnin anda kalmasını sağlayan, endişe ve kaygı duygularını azaltmakta etkili bir araçtır. Bu meditasyonu kendini endişeli, kaygılı hissettiğin zamanlarda uygulayabilirsin.

İş Hayatında Mindfulness Neden Önemli?

Günümüz dünyasının ihtiyaç duyduğu liderlik becerileri tarafına baktığımızda Mindfulness faydaları saymakla bitmez. Özellikle; * Bilişsel esneklik * Duygusal çeviklik * Stresi yönetebilme kabiliyeti * Yaratıcılık bunların tamamı Mindfulness egzersizleriyle beynimizde kalıcı bir şekilde geliştirilebilir yetkinlikler.

Güne Pozitif Enerjiyle Başla

Güne nasıl başlarsan öyle geçer. Bu meditasyonu sabah uyandığında yapman güne olumlu duygular ve pozitif enerjiyle başlama yardımcı olacak.

Beden Tarama (Body Scan) Mindfulness Egzersizi

Güne başlarken veya uyumadan önce düzenli olarak yapacağınız bu egzersiz ile nöronlar arasında yeni bağlantılar kurulmasını sağlayabilir ve zihnin anda kalma kabiliyetini geliştirebilirsiniz.