İletişime Geçin

KURUMSAL WELNESS

Araştırmalar gösteriyor ki, kendisini her anlamda iyi hisseden çalışanların performansı diğer çalışanlara göre daha fazla oluyor. Hatta bu kişiler şirketlerine daha fazla bağlı oldukları gibi, ekonomik kriz sırasında bile daha verimli çalışıyorlar. İşe devamsızlıkları da diğer çalışanlara göre yüzde 70 daha az olarak hesaplanıyor. 

Yaşlanma sürecinde kromozomlardaki telomer kısalmanın rol oynadığını keşfederek Nobel ödülü alan Dr. Elizabeth Blackburn ve ekibinin yaptığı araştırma, sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür yaşamanın bileşenlerini şu şekilde sıralamaktadır.

Program bu 5 bileşeni kapsayacak, temel bilgi ve uygulamaları kazandıracak şekilde nörobilimsel araştırmalar temelinde tasarlanmıştır.

ÖRNEK AKIŞ:

1. Oturum: Mindfulness : Andaki beyin mutludur

2. Oturum: Egzersiz ve Beyin: Zumba atölyesi

3. Oturum: Beynin gıdası: Uyku

4. Oturum: Ev / Ofis Yogası

5. Oturum: Meditasyon teknikleriyle stres yönetimi 

6. Oturum: Bedensel, duygusal ve ruhsal detox

7. Oturum:  Kalp Yogası

Program derleri online olarak, Gülferi Yıldırım koordinatörlüğünde alanında uzman konuk eğitmenlerin katılımıyla gerçekleştirlmektedir.  Örnek program kurum ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilebilmek ve haftada 1 veya 2 haftada bir ortalama 45dakikalık dersler halinde canlı interaktif olarak yapılmaktadır.