İletişime Geçin

Özlen Köprülü

Özlen Köprülü

Eğitmen/Heal Your Life

41 sene boyunca tüm dünyada etkinliği defalarca kanıtlanmış olan Louisa Hay'in "Heal Your Life" öğretileriyle oluşturulmuş;
 

Farkındalık ve kendini inceleme
Özgüven
Kendini yönetebilme/Kişisel Liderlik
İlişkiler
Stres Yönetimi ve Dengelenme

eğitimleri.

ÖZLEN KÖPRÜLÜ KİMDİR?

Dünyada kişisel ve spiritüel gelişimin öncü ismi Louise L. Hay tarafından tasarlanmış dünyaca ünlü Heal Your Life eğitimlerinin Türkiye’deki sertifikalı eğitmenidir. Saint Benoit Fransız Lisesi ve Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat lisans eğitiminin ardından eğlence organizasyonu ve sanatçı yönetimi sektöründe 17 sene  özellikle yurtdışı bağlantılı projelerin yönetimini yaptı. Halen Psikoloji yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Kişisel gelişime olan merakı ile birlikte 2009 yılından itibaren  Türk ve yabancı eğitmenlerin düzenlediği pek çok eğitime katıldı. 

2014 senesinde Louise Hay’ in öğretileri ile tanıştı. Güvenilirliği 41 sene boyunca tüm dünyada defalarca kanıtlanmış olan uygulamalı metotlarından çok etkilendi. 3 yıllık bir dönem içerisinde öğretinin tüm eğitimlerini tamamlayarak gerek bireysel gerek kurumsal alanda eğitmenlik ve danışmanlık yapmaya başladı.